Produkty
Lepidlá na mäkké krytiny - Guma, vinyl, PVC
UZIN Fondur HighTack Extra T
1-K hybridné montážne lepidlo tixotropné
Univerzálne montážne lepidlo s hustou konzistenciou s veľmi vysokou počiatočnou prídržnosťou pre upevňovacie práce všetkého druhu
- vysoká počiatočná prídržnosť
- veľmi rýchly vývoj pevnosti
- elastické
- pretierateľné / prelakovateľné
Hlavná oblasť použitia
- osadzovanie soklových líšt
- osadzovanie profilov
Rozšírené oblasti použitia
- osadzovanie soklových líšt
- osadzovanie profilov
- osadzovanie izolačných a dekoratívnych prvkov
- osadzovanie stenových panelov
Technické údaje:
| Druh balenia: | plastová kartuša / salámové balenie |
| Veľkosť balenia: | 290 ml / 600 ml |
| Skladovateľnosť: | najmenej 12 mesiacov |
| Farba: | biela |
| Spotreba: | podľa použitia |
| Doba kladenia: | cca 5 minút* |
| Doba vytvrdenia: | cca 3 mm / deň |
| Min. teplota pri spracovaní: | +10 °C až do +35 °C |
| Odolnosť teplotám: | - 30 °C až do + 80 °C (vo vytvrdnutom stave) |
| SHORE A tvrdosť (DIN 53 505): | 70 +/- 7 |
| Úbytok objemu (DIN, EN, ISO 10 563): | max.3 % |
| Konečná pevnosť: | po 3 – 5 dňoch* |
* Pri 20 °C a 65% relatívnej vlhkosti vzduchu
| Č. výrobku | Veľkosť balenia | Prepravná jednotka |
|---|---|---|
| 171156 | 290 ml | Paleta: 100 kartónov Balenie/kartón: 12 |
| 180416 | 600 ml | Paleta: 33 kartónov Balenie/kartón: 12 (vrátane 6 trysiek) |
EMICODE EC 1 plus veľmi nízky obsah emisií PLUS
GISCODE D 1 bez obsahu rozpúšťadiel
