Produkty
Lepidlá na mäkké krytiny - Schody, steny, sokle
UZIN GN 276
Plošné kontaktné lepidlo
Silno lepivé rozpúšťadlové kontaktné lepidlo pre elastické podlahové krytiny
- dobre roztierateľné
- dlhá doba kontaktného lepenia
- vysoká okamžitá pevnosť
- veľmi rýchlo schnúce
- veľmi dobrá tepelná odolnosť
Hlavné oblasti použitia:
- kontaktné rozpúšťadlové lepidlo pre elastické podlahové krytiny
Technické údaje:
| Druh balenia: | nádoba z bieleho kovu |
| Dodávané balenie: | 5 kg |
| Skladovateľnosť: | najmenej 12 mesiacov |
| Farba mokrá/suchá: | béžová |
| Spotreba: | 250 - 400 g/m² |
| Otvorené doba: | 10 – 30 minút * |
| Doba kontaktného lepenia: | 40 – 60 minút * |
| Pochôdznosť: | ihneď |
| Merná hmotnosť: | 0,90 kg/l |
| Min. teplota pri spracovaní: | 10 °C na podlahe |
| Konečná pevnosť: | po 2 – 3 dňoch * |
* pri 20° C a normálnych podmienkach
| Č. výrobku | Veľkosť balenia | Prepravná jednotka |
|---|---|---|
| 10057 | 5kg | Paleta: 60 |
GISCODE S 1 s vysokým obsahom rozpúšťadiel
