Produkty
Lepidlá na mäkké krytiny - Vodivé
UZIN KE 2000 SL
Vodivé univerzálne lepidlo
Vodivé lepidlo s vláknami pre PVC, kaučukové krytiny, linoleum a textilné krytiny
- výrazná konštanta vodivosti
- vynikajúce spracovateľské vlastnosti
- veľmi nízka spotreba
Oblasť použitia:
Hlavné oblasti použitia:
- vodivé kaučukové krytiny do hrúbky 3 mm v pásoch
- vodivé PVC krytiny v pásoch a doskách
- vodivé textilné krytiny
- vodivé linoleum do hrúbky 4 mm
Technické údaje:
| Druh balenia: | plastová nádoba |
| Veľkosť balenia: | 14 kg |
| Skladovateľnosť: | najmenej 12 mesiacov |
| Farba mokrá: | tmavo šedá |
| Farba suchá: | tmavo šedá |
| Spotreba: | 250 - 600 g/m² |
| Otvorená doba: | 10 - 30 minút* |
| Doba kladenia: | 15 - 30 minút * |
| Min. teplota pri spracovaní: | 15 °C na podlahe |
| Zaťažiteľnosť: | po cca 24 hodinách * |
| Zváranie / špárovanie spojov: | po cca 24 hodinách * |
| Zvodový odpor: | podľa DIN EN 13 415: <3 x 105 Ω |
| Konečná pevnosť: | po 3 dňoch * |
* Pri 20 °C a 65 % relatívnej vlhkosti vzduchu
| Č. výrobku | Veľkosť balenia | Prepravná jednotka |
|---|---|---|
| 14162 | 14 kg | Paleta: 33 |
EMICODE EC 1 plus veľmi nízky obsah emisií PLUS
GISCODE D 1 bez obsahu rozpúšťadiel
