Produkty
Lepidlá na mäkké krytiny - Guma, vinyl, PVC
UZIN KE 22
Multifunkčné lepidlo
Disperzné lepidlo pre väčšinu bežných elastických krytín, textilných krytín a UZIN izolačných a pokladačských podložiek
- krátka doba odvetrania
- veľmi dobré spracovateľské vlastnosti
- rýchlo viaže
Hlavné oblasti použitia
- homogénne a heterogénne PVC / CV krytiny v pásoch a doskách
- kaučukové krytiny v pásoch do 4 mm
- PVC dizajnové krytiny
- linoleum v pásoch do 3,2 mm
Rozšírená oblasť použitia
- textilné podlahové krytiny všetkými bežnými rubmi
- ľahké a rozmerovo stabilné vpichované krytiny
- tkané zbožie
- qarzvynilové dlaždice
- kokrment a tiež všetky UZIN izolačné a kladačské podložky
Technické údaje:
| Druh balenia: | plastové vedro |
| Dodávané balenie: | 14 kg |
| Skladovateľnosť: | najmenej 12 mesiacov |
| Farba mokrá: | krémovo biela |
| Farba suchá: | krémovo biela/transparentná |
| Spotreba: | 230 – 600 g/m² |
| Otvorená doba: | 5 - 20 minút* |
| Doba kladenia: | 10 - 45 minút * |
| Min. teplota pri spracovaní: | 15 °C na podlahe |
| Zaťažiteľnosť: | po cca 24 hodinách * |
| Zváranie/ špárovanie spojov: | po 24 hodinách * |
| Konečná pevnosť: | po 3 dňoch * |
* Pri 20 °C a 65 % relatívnej vlhkosti vzduchu
| Č. výrobku | Veľkosť balenia | Prepravná jednotka |
|---|---|---|
| 168216 | 14 kg | Paleta: 33 |
EMICODE EC 1 plus veľmi nízky obsah emisií PLUS
GISCODE D 1 bez obsahu rozpúšťadiel podľa TRGS 610
