Produkty
Lepidlá na mäkké krytiny - Linoleum
UZIN LE 43
Lepidlo pre linoleum
Rýchle disperzné lepidlo tvoriace vlákna, pre linoleum v pásoch a doskách, korkové linoleum a Kokrment.
- veľmi jednoducho sa rozotiera
- krátka doba odvetrania
- rýchlosť a istota lepivej sily
Hlavné oblasti použitia:
- linoleum v pásoch a doskách do hrúbky 4,0 mm
- pre kokrmentové podložky
- k lepeniu linolea na nalepené kokrmentové podložky
Technické údaje:
| Druh balenia: | plastová nádoba |
| Dodávané balenie: | 14 kg |
| Skladovateľnosť: | najmenej 12 mesiacov |
| Farba mokrá/suchá: | krémovo biela |
| Spotreba: | 350 - 400 g/m² |
| Teplota pri spracovaní: | najmenej 15 °C na podlahe |
| Doba odvetrania: | 0 – 10 minút * |
| Doba kladenia: | 10 – 35 minút * |
| Min. teplota pri spracovaní: | 15°C na podlahe |
| Zaťažiteľné: | po cca 24 hodinách * |
| Utesňovanie spojov: | po 24 hodinách * |
| Konečná pevnosť: | po 3 dňoch * |
* pri 20° C a 65 % relatívnej vlhkosti vzduchu v závislosti na druhu krytiny a savosti podkladu
| Č. výrobku | Veľkosť balenia | Prepravná jednotka |
|---|---|---|
| 74906 | 14 kg | Paleta: 33 |
EMICODE EC 1 plus veľmi nízky obsah emisií PLUS
GISCODE D 1 bez obsahu rozpúšťadiel

