Produkty
Lepidlá na mäkké krytiny - Linoleum
UZIN LE 44
Prémiové lepidlo pre linoleum
Disperzné lepidlo pre linoleum v pásoch, korkové linoleum a Kokrment na savé podklady.
- extrémne šmykovo pevný hrebienok
- vynikajúce spracovateľské vlastnosti
- krátka doba odvetrania
Hlavná oblasť použitia:
- pre povrchovo neupravené linoleum v pásoch a doskách do hrúbky 4,0 mm
- pre povrchovo upravené linoleum v pásoch a doskách do hrúbky 4,0 mm
- pre kokrmentové podložky a tiež k lepeniu linolea na nalepené kokrmentové podložky
Technické údaje :
| Druh balenia: | plastová nádoba |
| Dodávané balenie: | 14 kg |
| Skladovateľnosť: | najmenej 12 mesiacov |
| Farba mokrá/suchá: | svetlo šedá/svetlo šedá |
| Spotreba: | cca 400 g/m² |
| Doba odvetrania: | 5 – 10 minút * |
| Doba kladenia: | 10 – 25 minút * |
| Min. teplota pri spracovaní: | 15 °C na podlahe |
| Zaťažiteľnosť: | po cca 24 hodinách * |
| Utesňovanie švov: | po 24 hodinách * |
| Konečná pevnosť: | po cca 3 dňoch * |
* pri 20 °C a 65 % relatívnej vlhkosti vzduchu
| Č. výrobku | Veľkosť balenia | Prepravná jednotka |
|---|---|---|
| 6873 | 14 kg | Paleta: 33 |
EMICODE EC 1 plus veľmi nízky obsah emisií PLUS
GISCODE D 1 bez obsahu rozpúšťadiel
