Produkty
Lepidlá na parkety - Rozpúšťadlové lepidlá
UZIN MK 73
Parketové lepidlo
Silno rozpúšťadlové lepidlo na báze syntetickej živice pre lepenie parkiet
- veľmi dobre roztierateľné
- dobre plniace
- rýchle vytvrdzujúce
- tvrdo plasticky tvárne
- vysoká šmykový pevnosť
Hlavné oblasti použitia
- vlysové parkety
- parkety z exotických drevín
Rozšírené oblasti použitia
- mozaikové parkety
- vysoko hranené lamelové parkety
- viacvrstvové parkety
Technické údaje
| Druh balenia: | nádoba z bieleho plechu |
| Dodávané balenie: | 17 kg, 25 kg |
| Skladovateľnosť: | najmenej 12 mesiacov |
| Farba: | svetlo béžová |
| Spotreba: | 800 – 1200 g/m² |
| Otvorená doba: | žiadna* |
| Doba kladenia: | 5 – 10 minút* |
| Min. teplota pri spracovaní: | 15 °C na podlahe |
| Zaťažiteľnosť: | po 2 – 3 dňoch* |
| Brúsiteľnosť: | po cca 5 – 7 dňoch* |
* pri 20° C a 65% vlhkosti vzduchu
| Č. výrobku | Veľkosť balenia | Prepravná jednotka |
|---|---|---|
| 14040 | 17 kg | Paleta: 30 |
| 11397 | 25 kg | Paleta: 22 |
GISCODE S 3 s vysokým obsahom rozpúšťadiel
