Produkty
Lepidlá na parkety - Polyuretánové lepidlá
UZIN MK 92 S
2-K PUR parketové lepidlo
Tvrdé, šmykovo pevné a rýchlo tuhnúce univerzálne lepidlo pre všetky druhy parkiet
- univerzálne použiteľné
- veľmi dobrá stabilita lepidlového hrebienka
- veľmi rýchlo tvrdnúce
- tvrdé lepidlo podľa ISO 17 178
- neobsahuje zmäkčovadlá
Hlavné oblasti použitia
- mozaikové parkety (8 mm masívne parkety)
- vysoko hranené lamely
- vlysové parkety
- masívne palubovky
- 10 mm masívne parkety
- drevená dlažba RE / WE
Rozšírená oblasť použitia
- viacvrstvové parkety
- viacvrstvové palubovky
- laminát
- uzatváranie špár v podklade v spojení s UZIN RR 203 (po konzultácii s technikmi UZIN)
Technické údaje
| Druh balenia: | plastová kombi nádoba |
| Dodávané balenie: | A/B 10 kg, A/B 6 kg, A/B 2,5 kg |
| Skladovateľnosť: | najmenej 12 mesiacov |
| Pomer miešania: | A : B 8,9 : 1 hmotnostných dielov (10 kg balenie) |
| Farba: | béžová |
| Spotreba: | 800 – 1200 g/m² |
| Doba spracovateľnosti: | cca 30 minút* |
| Doba kladenia: | cca 60 minút* |
| Min. teplota pri spracovaní: | 15 °C na podlahe |
| Zaťažiteľnosť: | po cca 2 hodinách* |
| Brúsiteľnosť: | po cca 6 hodinách* |
* pri 20 °C a 65 % relatívnej vlhkosti vzduchu.
| Č. výrobku | Veľkosť balenia | Prepravná jednotka |
|---|---|---|
| 59532 | 2,5 kg | Paleta: 108 |
| 59512 | 6 kg | Paleta: 52 |
| 59470 | 10 kg | Paleta: 39 |
EMICODE EC 1 plus veľmi nízky obsah emisií PLUS
GISCODE D 1 bez obsahu rozpúšťadiel podľa TRGS 610
