Produkty
Lepidlá na parkety - Polyuretánové lepidlá
UZIN MK 95
1-K PUR parketové lepidlo
Tvrdo elastické, ľahko peniace lepidlo pre veľkoformátové parkety spojené perom a drážkou
- dobrá stabilita hrebienka
- ľahko napeňujúce
- tvrdo elastické lepidlo podľa ISO 17 178
- zvyšky lepidla na parketách je možné v čerstvom stave odstrániť
Hlavná oblasť použitia
- masívne palubovky 15 – 22 mm
- parketové vlysy
Rozšírená oblasť použitia
- viacvrstvové parkety
- viacvrstvové palubovky
Technické údaje
| Druh balenia: | plechová nádoba |
| Dodávané balenie: | 16 kg |
| Skladovateľnosť: | najmenej 9 mesiacov |
| Farba: | béžová |
| Spotreba: | 1000 – 1200 g/m² |
| Doba kladenia: | cca 30 minút* |
| Min. teplota pri spracovaní: | 15 °C na podlahe |
| Zaťažiteľnosť: | po cca 12 hodinách* |
| Brúsiteľnéosť: | po cca 24 hodinách* |
* pri 20 °C a 65 % relatívnej vlhkosti vzduchu
| Č. výrobku | Veľkosť balenia | Prepravná jednotka |
|---|---|---|
| 39552 | 16 kg | Paleta: 33 |
EMICODE EC 1 plus veľmi nízky obsah emisií PLUS
GISCODE D 1 bez obsahu rozpúšťadiel podľa TRGS 610
