Produkty
Príprava podkladov - Samonivelačné hmoty
UZIN NC 110
Sadrová nivelačná hmota
Samorozlievacia podlahová stierkovacia hmota takmer bez pnutia pre všetky podlahové krytiny a parkety, pre hrúbky vrstiev 0 – 30 mm
- extrémne dobrý rozlev
- veľmi hladký povrch
- rýchly priebeh schnutia
- takmer bez pnutia
Hlavné oblasti použitia:
- stierkovanie, vyrovnávanie a nivelizovanie podkladov pre následné kladenie textilných a elastických podlahových krytín alebo parkiet v spojení s 2-K PUR, 1-K PUR alebo STP parketovými lepidlami. Zvlášť vhodná pre labilné staré a zmiešané podklady v spojení s extrémne rýchlou zrelosťou pre kladenie.
Technické údaje:
| Druh balenia: | papierové vrece |
| Veľkosť balenia: | 25 kg, Big Bag (na vyžiadanie) |
| Skladovateľnosť: | najmenej 12 mesiacov |
| Spotreba vody: | 5,5 litra na 25 kg vrece |
| Farba: | biela |
| Spotreba: | cca 1,5 kg/m² na 1 mm hrúbky |
| Ideálna teplota pri spracovaní: | 15 °C - 25 °C |
| Doba spracovania: | cca 35 minút * |
| Pochôdznosť: | po cca 2 - 3 hodinách * |
| Zrelosť pre kladenie: | po cca 20 hod. * |
| Min. teplota pri spracovaní: | 15 °C na podlahe |
| Trieda horľavosti: | A1fl podľa DIN EN 13 501 – 1 |
* pri 20 °C a 65% relatívnej vlhkosti vzduchu
| Č. výrobku | Veľkosť balenia | Prepravná jednotka |
|---|---|---|
| 1272 | 25 kg | Paleta: 42 |
| 162810 | 1 000 kg | Paleta: 1 |
EMICODE EC 1 veľmi nízky obsah emisií
GISCODE CP 1 vyrovnávacie hmoty na báze síranu vápenatého (kalciumsulfátu)

