Produkty
Príprava podkladov - Samonivelačné hmoty
UZIN NC 112 Turbo
Rýchla sadrová stierkovacia hmota
Samorozlievacia, vysoko zaťažiteľná extrémne rýchla stierkovacia podlahová hmota pre všetky podlahové krytiny a parkety pre hrúbku vrstvy 0 – 30 mm
- extrémne dobrý rozlev
- už za 6 hodín zrelá pre kladenie
- takmer bez pnutia
- veľmi vysoká konečná pevnosť
Hlavné oblasti použitia:
- stierkovanie, vyrovnávanie a nivelizovanie podkladov pre následné kladenie textilných a elastických podlahových krytín, parkiet, keramických krytín a krytín z prírodného kameňa. Zvlášť vhodná pre labilné staré a zmiešané podklady v spojení s extrémne rýchlou zrelosťou pre kladenie.
Technické údaje:
| Druh balenia: | papierové vrece, Big Bag na požiadanie |
| Dodávané balenie: | 25 kg, 1 000 kg |
| Skladovateľnosť: | najmenej 6 mesiacov |
| Potrebné množstvo vody: | 4,5 - 5 litra na 25 kg vrece |
| Farba: | biela |
| Spotreba: | cca 1,7 kg/m² na 1 mm hrúbky |
| Ideálna teplota pri spracovaní: | 15 – 25 °C |
| Doba spracovateľnosti: | 15 – 20 minút* |
| Pochôdzna: | po 1 – 2 hodinách* |
| Zrelá pre kladenie: | po cca 6 hodinách* |
| Najnižšia teplota pri spracovaní: | 10 °C na podlahe |
| Trieda horľavosti: | A1fl podľa DIN EN 13 501-1 |
* Pri 20 °C a 65 % relatívnej vlhkosti vzduchu pri max. hrúbke vrstvy 5 mm.
Modrý anjel (RAL UZ 113) - šetrný k životnému prostrediu, veľmi nízky obsah emisií
| Č. výrobku | Veľkosť balenia | Prepravná jednotka |
|---|---|---|
| 81179 | 25 kg | Paleta: 42 |
| 162811 | 1 000 kg | Paleta: 1 |
EMICODE EC 1 plus veľmi nízky obsah emisií PLUS
GISCODE CP 1 vyrovnávacie hmoty na báze síranu vápenatého (kalciumsulfátu)

