Produkty
Príprava podkladov - Samonivelačné hmoty
UZIN NC 140
Cementová štandardná stierkovacia hmota
Samorozlievacia podlahová stierkovacia hmota pre textilné a podlahové krytiny pre hrúbky vrstvy od 2 do 12 mm
- veľmi dobrý rozlev
- veľmi dobre brúsiteľná
Hlavné oblasti použitia:
- stierkovanie a vyrovnávanie podkladov pred následným kladením dizajnových, textilných a elastických podlahových krytín
- pre hrúbky vrstiev od 2 do 12 mm
Technické údaje:
| Druh balenia: | papierové vrece |
| Veľkosť balenia: | 25 kg |
| Skladovateľnosť: | najmenej 9 mesiacov |
| Potrebné množstvo vody: | cca 5,75 litrov na 25 kg vrece |
| Farba: | šedá |
| Spotreba: | cca 1,5 kg/m² na 1 mm hrúbky |
| Ideálna teplota pri spracovaní: | 15 – 25 °C na podlahe |
| Doba spracovateľnosti: | 20 - 40 minút* |
| Pochôdzna: | po 4 - 5 hodinách* |
| Zrelá pre kladenie: | po cca 36 hodinách* |
| Minimálna teplota pri spracovaní: | 15 °C na podlahe |
| Chovanie pri horení: | A1fl podľa DIN EN 13 501- 1 |
* Pri 20 °C a 65% relatívnej vlhkosti vzduchu
| Č. výrobku | Veľkosť balenia | Prepravná jednotka |
|---|---|---|
| 83051 | 25 kg | Paleta: 42 |
EMICODE EC 1 plus veľmi nízky obsah emisií PLUS
GISCODE ZP 1 nízky obsah chromanov podľa EU-VO 1907/2006 (REACH)

