Produkty
Príprava podkladov - Samonivelačné hmoty
UZIN NC 150
Cementová stierkovacia hmota
Samorozlievacia podlahová stierkovacia hmota pre textilné a elastické podlahové krytiny a tiež pre viacvrstvové parkety pre hrúbky vrstvy od 0 do 10 mm.
- dobrý rozlev
- dobrá optika povrchu
- dobre brúsiteľná
Hlavné oblasti použitia:
- stierkovanie, vyrovnávanie a nivelizovanie podkladov pre následné kladenie všetkých elastických a textilných podlahových krytín
Technické údaje:
| Druh balenia: | papierové vrece |
| Dodávané balenie: | 25 kg |
| Skladovateľnosť: | najmenej 9 mesiacov |
| Množstvo vody/zámesová voda: | cca 6,0 – 6,5 litrov na 25 kg vrece |
| Farba: | sivá |
| Spotreba: | cca 1,5 kg/m² na 1 mm hrúbky |
| Ideálna teplota pri spracovaní: | 15 °C – 25 °C |
| Doba spracovateľnosti: | 20 – 40 minút* |
| Pochôdznosť: | po 2 – 3 hodinách* |
| Zrelosť pre kladenie: | po cca 24 hodinách* |
| Min. teplota pri spracovaní: | 10 °C na podlahe |
| Trieda horľavosti: | A1fl podľa DIN EN 13 501 - 1 |
*Pri 20 °C a 65% relatívnej vlhkosti vzduchu. Viď tiež "Spracovanie"
| Č. výrobku | Veľkosť balenia | Prepravná jednotka |
|---|---|---|
| 11295 | 25 kg | Paleta: 42 |
EMICODE EC 1 plus veľmi nízky obsah emisií PLUS
GISCODE ZP 1. obsah chromanov podľa TRGS 613

