Produkty
Príprava podkladov - Samonivelačné hmoty
UZIN 152 Turbo
Rýchla cementová stierkovacia hmota
Samorozlievacia podlahová stierkovacia hmota pre textilné a elastické podlahové krytiny a tiež pre viacvrstvové parkety, pre hrúbku vrstvy od 0 do 10 mm.
- veľmi rýchla zrelosť pre následné kladenie
- dobrý rozlev
- hladký povrch
- dobrá brúsiteľnosť
Hlavné oblasti použitia:
- stierkovacia a vyrovnávacia hmota pre stierkovanie na stavebne obvyklých podkladoch. Pre následné kladeenie PVC dizajnových krytín (LVT), textilných krytín a elastických podlahových krytín a tiež dlažieb.
Technické údaje
| Druh balenia: | papierové vrece s otváracou úpravou |
| Dodávané balenie: | 25 kg |
| Skladovateľnosť: | najmenej 6 mesiacov |
| Množstvo vody / zámesová voda: | cca 6,0 litrov na 25 kg vrece |
| Farba: | sivá |
| Spotreba: | cca 1,5 kg/m² na 1 mm hrúbky |
| Ideálna teplota pri spracovaní: | 15 °C – 25 °C |
| Doba spracovateľnosti: | 20 – 30 minút* |
| Pochôdznosť: | po 2 – 3 hodinách* |
| Zrelosť pre kladenie: | po cca 8 hodinách* |
| Min. teplota pri spracovaní: | 10 °C na podlahe |
| Trieda horľavosti: | A1fl podľa DIN EN 13 501 - 1 |
*Pri 20 °C a 65 % relatívnej vlhkosti vzduchu pri max. hrúbke vrstvy do 5 mm. Viď. tiež "Spracovanie"
| Č. výrobku | Veľkosť balenia | Prepravná jednotka |
|---|---|---|
| 83052 | 25 kg | Paleta: 42 |
EMICODE EC 1 plus veľmi nízky obsah emisií PLUS
GISCODE ZP 1. obsah chromanov podľa TRGS 613

