Produkty
Príprava podkladov - Samonivelačné hmoty
UZIN NC 172 BiTurbo
Cementová stierkovacia hmota
Samorozlievacia, vysoko zaťažiteľná a extrémne rýchlo zrelá ku kladeniu podlahová stierkovacia hmota s Level Plus Effect, pre všetky podlahové krytiny a parkety pre hrúbku vrstvy 0 – 10 mm.
- po 60 minútach zrelá pre kladenie
- hydraulicky tuhnúca
- až o 10% menšia spotreba lepidla
Hlavné oblasti použitia:
- stierkovanie, vyrovnávanie a nivelizovanie podkladov pre následné rýchle kladenie textilných a elastických podlahových krytín
- na staré podklady vyžadujúce sanáciu, napr. na nepriepustné, prídržné, vode odolné živičné, neoprénové alebo disperzné lepidlové lôžka je možné aplikovať bez penetrácie
Rozšírené oblasti použitia:
- stierkovanie, vyrovnávanie a nivelizovanie podkladov v hrúbkach do 10 mm pre následné rýchle kladenie parkiet, korku a polyolefínových podlahových krytín (viď. "Zrelosť pre kladenie").
Technické údaje:
| Druh balenia: | papierové vrece |
| Dodávané balenie: | 25 kg |
| Skladovateľnosť: | najmenej 6 mesiacov |
| Množstvo vody / zámesová voda: | 6 – 6,5 litrov na 25 kg vrece |
| Farba: | tmavo šedá |
| Spotreba: | cca 1,5 kg/m² na 1 mm hrúbky |
| Ideálna teplota pri spracovaní: | 20 °C |
| Doba spracovania: | max. 15 minút* |
| Pochôdznosť: | po 60 minútach* |
| Zrelosť pre kladenie: | viď tabuľka "Zrelosť pre kladenie |
| Minimálna teplota pri spracovaní: | 10 °C na podlahe |
| Chovanie za horenia: | A2fl-s 1 podľa DIN EN 13 501-1 |
*Pri 20 °C a 65% relatívnej vlhkosti vzduchu a teplote podkladu 18 °C. Viď. tiež "Zrelosť ku kladeniu".
| Č. výrobku | Veľkosť balenia | Prepravná jednotka |
|---|---|---|
| 1179 | 25 kg | Paleta: 42 |
EMICODE EC 1 plus veľmi nízky obsah emisií PLUS
GISCODE ZP 1 RL obsah chromanov podľa EU-RL 2003/53/EG

