Produkty
Príprava podkladov - Samonivelačné hmoty
UZIN NC 175
Vláknami armovaná cementová nivelizačná hmota
Samorozlievacia, vláknami armovaná podlahová stierkovacia hmota rýchlo zrelá ku kladeniu pre všetky podlahové krytiny a parkety, pre hrúbku vrstvy 3 – 30 mm.
- extrémne dobrý rozlev
- aplikácia raklou (R3)
- veľmi dobre savá
- pre hrúbky vrstvy od 3 mm
Hlavné oblasti použitia:
- stierkovanie, vyrovnávanie a nivelizovanie podkladovpre následné kladenie textilných a elastických podlahových krytín, parkiet, keramických krytín a krytín z prírodného kameňa
Technické údaje:
| Druh balenia: | papierové vrece |
| Dodávané balenie: | 25 kg |
| Skladovateľnosť: | najmenej 9 mesiacov |
| Potrebné množstvo vody: | cca 6,0 – 6,5 litrov na 25 kg vrece |
| Farba: | šedá |
| Spotreba: | cca 1,6 kg/m² na 1 mm hrúbky |
| Ideálna teplota pri spracovaní: | 20°C na podlahe |
| Doba spracovateľnosti: | 25 – 35 minút* |
| Pochôdznosť: | po 2 – 3 hodinách* |
| Zrelosť pre kladenie: | po cca 6 hodinách* |
| Min. teplota pri spracovaní: | 10 °C na podlahe |
| Trieda horľavosti | A2fl-s 1 podľa DIN EN 13 501 - 1 |
* Pri 20 °C a 65% relatívnej vlhkosti vzduchu pri maximálnej hrúbke vrstvy 3 mm. Viď tiež "Zrelosť pre kladenie"
| Č. výrobku | Veľkosť balenia | Prepravná jednotka |
|---|---|---|
| 1136 | 25 kg | Paleta: 42 |
EMICODE EC 1 plus veľmi nízky obsah emisií PLUS
GISCODE ZP 1 nízky obsah chromanov podľa EU-VO 1907/2006 (REACH)

