Produkty
Príprava podkladov - Špeciálne potery
UZIN NC 567
Tenký poter FusionTec
Samorozlievací tenký poter takmer bez pnutia na výrobu pripojených podkladov alebo podkladov na separačnej vrstve pre hrúbky vrstvy od 3 do 50 mm
- variabilne použiteľný ako pripojený tenký poter alebo poter na oddeľujúcej podložke
- systémový komponent v UZIN Turbolight®- Systém CA
- takmer bez pnutia
- špeciálne vhodný pre veľkoplošné použitie s nasadením čerpadla a s veľkými hrúbkami vrstiev
Hlavná oblasť použitia
- zhotovenie rovných kladačských plôch takmer bez pnutia pripojených a na oddeľujúcej podložke pre textilné a elastické podlahové krytiny (eventuálne jemné stierkovanie je nutné), keramické krytiny a krytiny z prírodného kameňa a parkety
- nosná vrstva pre. UZIN Turbolight®- Systém CA, max. bodové zaťaženie 2 kN (viď. data v technickom liste)
- pre vrstvy v hrúbke 3 - 50 mm
Technické údaje:
| Druh balenia: | papierové vrece, Big Bag (na vyžiadanie) |
| Dodávané balenie: | 20 kg, 1 000 kg |
| Skladovateľnosť: | najmenej 9 mesiacov |
| Množstvo vody/zámesová voda: | 3,2 litra / 20 kg vrece |
| Farba: | béžovo šedá |
| Spotreba: | 1,8 kg/m² / mm hrúbky vrstvy |
| Doba spracovania: | cca 30 – 40 minút* |
| Pochôdznosť: | po 8 hodinách* |
| Zrelosť ku kladeniu: | viď „Zrelosť pre kladenie“ |
| Min. teplota pri spracovaní: | 10 °C na podlahe |
| Miera šírenia: | 140 mm ± 5 mm |
| Chovanie za horenia: | A1fl podľa DIN EN 13 501 - 1 |
* Pri 20 °C A 65% relatívnej vlhkosti vzduchu
| Č. výrobku | Veľkosť balenia | Prepravná jednotka |
|---|---|---|
| 176932 | 20 kg | Paleta: 54 ks |
EMICODE EC 1 plus veľmi nízky obsah emisií PLUS
