Produkty
Príprava podkladov - Samonivelačné hmoty
UZIN NC 585 F
Vyrovnávacia hmota FusionTec spevnená vláknami
Samorozlievacia podlahová stierkovacia hmota spevnená vláknami, takmer bez pnutia, vysoko zaťažiteľná a rýchlo zrelá pre kladenie všetkých podlahových krytín a parkiet, pre hrúbky vrstiev 3 – 20 mm
- Ideálna pre podklady, ktoré vyžadujú renováciu a sanáciu, rovnako tak u podkladov kritických
- Vhodná pre spracovanie raklou so zubovaním R3
- veľmi rýchlo zrelá pre kladenie tiež vo väčších hrúbkach
- takmer bez pnutia
Hlavné oblasti použitia:
- stierkovanie, vyrovnávanie starých a zmiešaných podkladov, podkladov s náchylnosťou k vibráciám a celkovo kritických podkladov a podkladov v horšej kondícii pre následné kladenie elastických a textilných podlahových krytín a parkiet.
- Stierkovanie a vyrovnávanie podkladov so špárami a podkladov drevených pred následným kladením textilných a elastických podlahových krytín a tiež parkiet
- pre vrstvy v hrúbke 3 – 20 mm
Technické údaje
| Druh balenia: | papierové vrece, Big Bag (na vyžiadanie) |
| Dodávané balenie: | 20 kg, 1 000 kg |
| Skladovateľnosť: | najmenej 9 mesiacov |
| Množstvo vody/zámesová voda: | 4,0 litra na 20 kg vrece |
| Farba: | svetlošedá |
| Spotreba: | cca 1,5 kg/ m² / mm hrúbky vrstvy |
| Ideálna teplota pri spracovaní: | +15 až +25 °C |
| Doba spracovania: | cca 25 – 30 minút* |
| Pochôdznosť: | po cca 1,5 – 2 hodinách* |
| Zrelosť ku kladeniu: | po cca 6 hodinách* |
| Min. teplota pri spracovaní: | 15 °C na podlahe |
| Miera šírenia: | 150 mm ± 5 mm |
| Chovanie za horenia: | A1fl podľa DIN EN 13 501 - 1 |
* Pri 20 °C a 65 % relatívnej vlhkosti vzduchu
| Č. výrobku | Veľkosť balenia | Prepravná jednotka |
|---|---|---|
| 176917 | 20 kg | Paleta: 54 ks |
EMICODE EC 1 plus veľmi nízky obsah emisií PLUS
GISCODE CP 1 vyrovnávacie hmoty na báze síranu vápenatého (kalciumsulfátu)

