Produkty
Lepidlá na mäkké krytiny - Fixácia
UZIN U 1000
Stop vrstva
K použitiu pripravená riedko tekutá protišmyková a priľnavá fixácia na báze vody pre samostatne ležiace kobercové štvorce
- veľmi malá spotreba
- rýchlo schnúca
- antistatická
Hlavné oblasti použitia
- pre samostatne ležiace textilné štvorce s bituménovým, PVC alebo ťažkým PUR rubom
- pre samostatne ležiace textilné štvorce vybavené antistatickou úpravou
Technické údaje:
| Druh balenia: | plastový kanister |
| Veľkosť balenia: | 10 kg |
| Skladovateľnosť: | najmenej 12 mesiacov |
| Farba mokrá / suchá: | svetlomodrá |
| Spotreba: | 50 – 100 g/m² |
| Doba schnutia: | 30 – 60 minút * |
| Doba kladenia: | cca 48 hodín* |
| Min. teplota pri spracovaní: | min. 15°C na podlahe * |
* Pri 20 °C a 65% relatívnej vlhkosti vzduchu
| Č. výrobku | Veľkosť balenia | Prepravná jednotka |
|---|---|---|
| 6748 | 10 kg | Paleta: 60 Balenie/kartón: 12 |
EMICODE EC 1 plus veľmi nízky obsah emisií PLUS
GISCODE D 1 bez obsahu rozpúšťadiel
