Produkty
Príprava podkladov - Samonivelačné hmoty
UZIN NC 105
Stierkovacia hmota na báze sadry
Samorozlievacia podlahová stierkovacia hmota takmer bez pnutia pre textilné a elastické podlahové krytiny a viacvrstvové parkety pre hrúbku vrstvy 0 - 15 mm
- dobrý rozlev
- hladký povrch
- prakticky bez pnutia
Hlavné oblasti použitia:
- stierkovanie, vyrovnávanie a nivelizovanie systémovo zodpovedajúcich podkladov, ako napríklad kalciumsulfátového liateho poteru, kalciumsulfátového poteru a prefabrikovaných dielcov, ale tiež typických podkladov textilných a elastických podlahových krytín, rovnako tak aj viacvrstvových parkiet
Technické údaje:
| Druh balenia: | papierové vrece |
| Veľkosť balenia: | 25 kg, 1000 kg |
| Skladovateľnosť: | najmenej 12 mesiacov |
| Spotreba vody: | 5,5 litra na 25 kg vrece |
| Farba: | stredne šedá |
| Spotreba: | cca 1,6 kg/m² na 1 mm hrúbky |
| Ideálna teplota pri spracovaní: | 15 – 25 °C na podlahe |
| Doba spracovania: | cca 30 minút * |
| Pochôdznosť: | po cca 3 hodinách * |
| Vyzretá na kladenie: | po cca 24 hod. * (v hrúbke vrstvy 3 mm), každý ďalší 1 mm hrúbky 24 hod.* |
| Min. teplota pri spracovaní: | 15 °C na podlahe |
| Trieda horľavosti: | A1fl podľa DIN EN 13 501 – 1 |
* pri 20 °C A 65% relatívnej vlhkosti vzduchu
| Č. výrobku | Veľkosť balenia | Prepravná jednotka |
|---|---|---|
| 13141 | 25 kg | Paleta: 24 |
| 162787 | 1000 kg | Paleta: 1 |
EMICODE EC 1 plus veľmi nízky obsah emisií PLUS
GISCODE CP 1 vyrovnávacie hmoty na báze síranu vápenatého (kalciumsulfátu)

